בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

חלון יום הולדת מקושט וצבעוני לחגיגה ביתית

יום הולדת בבית יכול להיות צבעוני ומשמח. השבוע מלאו ליהלי 8 שנים ולמרות שנאלצתי לבטל לה את יום ההולדת הכיתתי כי לא היה במקום המיועד מרחב מוגן, החלטנו לחגוג לה בבית, בחיק המשפחה, עם המון קישוטים, שמחה ואהבה.
אחד הדברים שיכולים לשדרג כל מסיבה ובטח שיום הולדת, הם חלונות מקושטים וצבעוניים. הכירו את מדבקות החלון וטושי הגיר הצבעוניים והפכו את חלון הבית לתפאורה מסיבתית!

bday_faceהחומרים

bday_materials

מדבקות חלון
צבעי חלון רגילים/זוהרים, Deco markers, צבעי תלת מימד, טושים מטאליים ועוד.
טושי גיר (window markers)

ההכנה

bday_step1

אין פה כמובן יותר מדי מה להסביר. בשלב הראשון בוחרים את המדבקות בנושא שרוצים וצובעים אותן בצבעי חלון או צבעי תלת מימד שונים. מניחים בצד לייבוש. מומלץ להכין את המדבקות יום לפני או לפחות כמה שעות לפני, כדי לאפשר להן ייבוש מלא.

bday_step2

בזמן שמדבקות החלון מתייבשות אפשר לכתוב את הכרזות על החלון. טושי הגיר באים במגוון צבעים ועוביים שונים וניתנים לכתיבה על כל משטח חלק (לוח, זכוכית, מתכת ועוד). כיתבו את הטקסט הרצוי על החלון והמתינו מס' דקות לייבוש. אל דאגה- הטושים יורדים בקלות מהזכוכית בעזרת מגבות נייר או מגבון. אפשר למחוק או לתקן בכל עת!

bday_step3בתום הייבוש הדביקו את מדבקות החלון. שימו לב- אין צורך במריחת כל דבק או חומר אחר. החומר ממנו עשויות המדבקות נצמד בקלות למשטחים חלקים. ונפרד ממנו באותה הקלות! מקמו את המדבקות כפי רצונכם, תקנו והזיזו עד לקבלת הקומפוזיציה הרצויה..

bday_step4

החלון המקושט מוכן. כעת מחכים לעוגה ולבעל/ת השמחה. מזל טוב!!!

bday_step5

מה אולי יעניין אותך גם

רוצים לקבל מתכוני יצירה מקוריים ישירות למייל?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו רעיונות יצירה שיוציאו החוצה את האמן שבכם!