בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

פה גדול! עיצוב כפית אוכל לתינוק בצורת אוירון

הילדים שלי אף פעם לא היו אכלנים גדולים מדי.  מגדול ועד קטן. עכשיו הקטן המהמם שלי ממשיך בדרכם הסוררת:  יורק, אוגר בפה, מורח ומעיף לכל עבר. ניסיתי לעשות לו אווירון לתוך הפה אבל זה לא עבד. בצדק. זה לא נראה ולא נשמע כמו אווירון. למה שיאכל? אז החלטתי לבנות לו כפית אוכל לתינוק בצורת אוירון שאפשר להרכיב על הכפית או המזלג. אם ילך- מעולה ואם לא- תמיד אפשר לעשות מזה משחק…

matos_step6

החומרים

matos_materialsכפית או מזלג קטן
2 מקלות רופא (צבעוני או טבעי)
אטב עץ בינוני-גדול
מקל ארטיק קטן (צבעוני או טבעי)
דבק ביג ג'ל
טושי פיינט

ההכנה
מתחילים בבחירת הצבעים שאנו רוצים לאווירון שלנו. אני ממליצה על כנפיים בצבע אחד וגוף וזנב בצבע שני. מתחילים בצביעת אטב העץ. ניתן לצבוע בצבעי אקריל, גואש, דקו וטושי פיינט. אני השתמשתי פה בטושי פיינט. צובעים את האטב מכצ צדדיו ומניחים מספר דקות לייבוש.

matos_step1

כעת עוברים אל מקלות הרופא. אם בחרתם במקלות עץ בצבע טבעי אפשר להשאירם בצבעם המקורי או לצבוע אותם בצבע שתחפצו. אם ברשותכם מקלות צבועים, כל שצריך לעשות הוא להדביק אותם. לשם כך יש להשתמש בדבק ג'ל ולהדביק את המקלות במרכז האטב, כך שיכסו את קפיץ המתכת. יש להדביק 2 מקלות אחד מתחת לשני, משני צידי האטב. ממתינים מעט לייבוש.

matos_step2כעת, נכין את הזנב באותה השיטה. אם צריך- צובעים (בצבע האטב) ואם לא אז מדביקים בקצה האחורי של האטב עם דבק ג'ל. ממתינים לייבוש.

matos_step3בעיקרון האווירון מוכן. מי שרוצה מוזמן לצייר או להדביק מדבקות על הכנפיים ומי שלא- משאיר חלק. לאחר הייבוש של הדבק יש ללחוץ על האטב ולהכניס פנימה את קצה הכפית/המזלג.

matos_step4את האטב המעופף אפשר להעביר כמובן מכפית לכפית או למזלג בלחיצה קלה.

matos_step5האווירון מוכן. רק להעמיס עליו אוכל ויאללה- לפתוח פה גדול!! בהצלחה…

matos_main

 

מה אולי יעניין אותך גם

רוצים לקבל מתכוני יצירה מקוריים ישירות למייל?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו רעיונות יצירה שיוציאו החוצה את האמן שבכם!