בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

חוזרים לשגרה עם לוח מטלות בוקר

החופש נגמר, האזעקות שככו והחום הולך ונסוג לאיטו. עכשיו נשארנו עם הבעיה האמיתית שעומדת בפני ההורים- התארגנות בוקר!!!! איכשהו קורה שלא  משנה מתי אנחנו קמים- בסוף תמיד מגיעים ללחץ הזה של הבוקר שכבר רבע לשמונה ומישהו שכח לעשות משהו (לצחצח שיניים, לאכול, להסתרק, לקום!!!) אז כדי לנסות למזער את לחצי הבוקר ולהקל על כולנו את ההתארגנות- נכין היום לוח מטלות בוקר צבעוני ונקווה שנוכל לצאת מהבית בזמן וברוגע המיוחל…
boker_mainהחומרים

boker_materialsשמינית קרטון ביצוע
2 שמיניות של בריסטול צבעוני (2 צבעים שונים)
מספריים
סכין חיתוך
עיפרון וסרגל
פקק או כוס לסימון עיגול
דבק ביג רב תכליתי או דבק לנייר
מדבקות צבעוניות
מדבקות עגולות
אטבי עץ
טושטושים
טוש שחור/כהה לכתיבה

ההכנה
ראשית ניקח את קרטון הביצוע ונחצה אותו לשני חלקים. כל חלק מספיק ללוח אחד. בעזרת מכסה או כוס בינונית נצייר עיגול בחלק העליון של הלוח (לאורך) ונחתוך אותו מבפנים החוצה בעזרת מספריים. לא נורא אם זה לא יוצא חלק. אחכ מכסים את זה..

boker_step1

כעת נעבור לבריסטול. ניקח בריסטול צבעוני בצבע שנבחר ונסמן על גביו את הצורה של קרטון הביצוע שזה עתה הכנו. את המלבן עם החור שנוצר לנו נחצה עם קו ונגזור את 2 החלקים.

boker_step2חצי אחד נשאיר ואת החצי השני נעתיק לבריסטול בצבע שני ונגזור. בסוף התהליך נקבל 2 חצאים משלימים בשני צבעים. נדביק את הבריסטולים החתוכים על גבי קרטון הביצוע בעזרת דבק רב תכליתי או דבק לנייר.

boker_step3כעת נעבור למדבקות: ניקח 2 מדבקות עגולות ונצייר על אחת פרצוף שמח ועל השנייה עצוב (אפשר גם לסמן איקס או וי). את המדבקות נדביק על גבי הבריסטולים למעלה, אחת בכל צד.

boker_step4נוסיף מדבקות או ציורים לבחירתנו לקישוט הלוח ונעבור לאטבים.

boker_step5

ניקח אטבים כמספר המטלות שאנחנו רוצים שיהיו בלוח שלנו ובעזרת טושטושים ומכחול נצבע כל אטב בצבע אחרת משני הצדדים. נמתין מס' דקות לייבוש

boker_step6כאשר כל האטבים יבשו, ניקח טוש דק (אני השתמשתי ב- Edding 1200) ונכתוב על כל אטב בחלקו הארוך יותר את המטלה. נחזור על הפעולה משני צידי האטב כיוון שיש להפוך אותם במעבר מצד אחד של הלוח למשנהו. במידה ויש ילדים קטנים שאינם קוראים עדיין, אפשר להוסיף ציור קטן ליד שם המשימה.

boker_step7
נצמיד את האטבים עם המשימות לצד "העצוב" ונתלה את הלוח על דלת חדר הילדים. בבוקר- הילדים יקומו ויצטרכו להעביר את כל המשימות לצד "השמח". אחרי כל מטלה מעבירים את האטב מצד אחד לשני.

boker_step8שיהיה בוקר טוב!!!

boker_step9

מה אולי יעניין אותך גם

רוצים לקבל מתכוני יצירה מקוריים ישירות למייל?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו רעיונות יצירה שיוציאו החוצה את האמן שבכם!