בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

לובשים מונדיאל- עיצוב חולצת מונדיאל אישית

אני לא יודעת מה קורה אצלכם בבית אבל אצלינו חגיגות המונדיאל בעיצומן: קמים באמצע הלילה, צועקים, מפצחים ומתרגשים יחד עם כל גווווווווווול. אני לא ממש בענייני כדורגל אבל מבינה לגמרי את ההתרגשות ולכן החלטתי לתרום את חלקי הצנוע למערכה ולעצב לאוהדים הצעירים חולצות מונדיאל אישיות. די פשוט ומצריך חולצה ישנה  וקצת צבעים וטושים שמתאימים לצביעת טקסטיל. יאללה מונדיאל!

mondial_main2

החומרים

mondial_materialsחולצה ישנה (עדיף לבנה או בצבע בהיר)

דף A4 מודפס עם לוגו המונדיאל

מספריים

מסקינג טייפ

טושים לטקסטיל-  Edding 4500

"טוליפים"- צבעים המתאימים לצביעה על בד

ההכנה
לפני שמתחילים בציור, לוקחים את הדף המודפס עם לוגו המונדיאל וגוזרים ממנו את הלוגו. כיוון שהוא מורכב מכמה צורות, עוברים אחת אחת, יוצרים חריץ קטן במרכז הצורה ומתחילים לגזור מסביב. את ה- 2014 בינתיים משאירים.

mondial_step1

לאחר שמרוקנים את כל הצורות מפנים, מדביקים את הדף בעזרת מסקינג טייפ אל החולצה כדי שלא יזוז, לוקחים טוש שחור המתאים לציור על בד ועוברים על כל קווי המתאר.

mondial_step2עם סיום ציור קווי המתאר, לוקחים חתיכת קרטון או בריסטול ומכניסים בין השכבות של החולצה, כדי שהצבע לא יעבור משכבה אחת לשנייה. מתחילים במילוי הצורות.

mondial_step3אפשר להמשיך ולצבוע עם הטושים לטקסטיל ואפשר לצבוע גם בטוליפים המתאימים לצביעה על בד ויותר קל בעזרתם למלא שטחים רחבים. אני צבעתי את החלקים הירוקים בטוש ואת הצהוב בטוליפ. יש להמתין עד לייבוש.

mondial_step4בינתיים, עד שהטוליפים יתייבשו, נחזור ל-2014. אפשר לכתוב לבד את השנה ואפשר, כמו קודם, לגזור את המילוי של המספרים ולצבוע אותם אח"כ בטושים.

mondial_step5כעת, כשהצבע הצהוב התייבש, ניתן לחזור אליו ולהוסיף צבע כתום, כדי ליצור את האפקט של מעבר הצבע שיש בלוגו. מוסיפים מעט כתום בקצוות ומורחים כלפי פנים בטשטוש קל.

mondial_step6

ממתינים לייבוש סופי ולובשים! חולצת המונדיאל מוכנה. בהצלחה!!!

mondial_step8

 

 

 

מה אולי יעניין אותך גם

רוצים לקבל מתכוני יצירה מקוריים ישירות למייל?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו רעיונות יצירה שיוציאו החוצה את האמן שבכם!