בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

מתנה למורה לסופשנה – תיבת גירים מקושטת

סוף השנה מגיע ועימו שאלת השאלות: איזה מתנה למורה ניתן השנה? מה המורה הכי צריכה? סבונים? שוקולד? איזה קרם טוב לידיים? לא!!! מה שהמורה תמיד מחפשת זה גירים!! או בתרגום לשנות האלפיים- טוש מחיק!  אז במקום לשלוח כל יום ילד אחר למזכירות להביא לה טוש חדש- נכין לה תיבה חביבה ומקושטת, שתשמור לה על הטושים, ותקשט לה את השולחן.

girim_mainהחומרים

girim_materialsקופסת עץ (עם ידית או בלי, פתוחה או סגורה)
טושטושים
וושי טייפ (עדיף מבד)
פסיפס לבבות (או צורות אחרות)
כפתורים מסוגים שונים
דבק ביג ג'ל ודבק ביג רב תכליתי
מדבקות סול עיגולים ופרחים
חבילת טושים מחיקים\חבילת גירים

ההכנה
מתחילים בצביעת תיבת העץ. כיוון שלעץ יש סיבים קטנים הכי מומלץ לצבוע בטושטושים או צבעי גואש. יש לצבוע את כל 4 הצדדים ולהמתין מעט לייבוש מלא.

girim_step1

בשלב הבא נוסיף את הוושי טייפ. עדיף להשתמש בוושי טייפ בד כי הוא נדבק טוב יותר לעץ אבל גם וושי טייפ מנייר יהיה בסדר. מדדו את היקף התיבה, גזרו במידה המתאימה והדביקו סביב כל התיבה, בחלקה התחתון וכן סביב ידית הנשיאה.

girim_step2
את שולי התיבה קל יותר לצבוע בעזרת מכחול כי שם הסיבים בולטים יותר. עם מעט צבע מהטושטושים (או צבע גואש בגוון תואם), עיברו על השוליים בעזרת המכחול.

girim_step4

כעת הוסיפו לתיבה קצת קישוטים- כפתורים, פרחים, לבבות, כוכבים, פסיפס צבעוני, מדבקות סול, הכל- כראות עיניכם. נסו לבחור גוונים שיתאימו לצבע הבסיס של התיבה.

girim_step3

כעת נותר רק למלא את התיבה- אם יש לכם בכיתה לוח מחיק- מלאו את התיבה בטושים מחיקים וספוג. אם אצלכם עוד כותבים בגירים על הלוח- מלאו את התיבה בגירים. ואם אתם מהדור הממש חדש ויש לכם לוח "חכם"– פשוט מלאו את התיבה בפרחים צבעוניים! בכל מקרה- מומלץ להוסיף ברכה קטנה מהלב, לגלגל אותה ולשים בקופסה. כי בסופו של דבר – זה מה שהמורה הכי רוצה…

girim_step5בהצלחה!
girim_step6

מה אולי יעניין אותך גם

רוצים לקבל מתכוני יצירה מקוריים ישירות למייל?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו רעיונות יצירה שיוציאו החוצה את האמן שבכם!