בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

מתנה קטנה לסוף שנה

כמות הסבונים והקרמים שמורה ממוצעת מקבלת בסוף שנה הוא לא נורמלי. השנה החלטתי לחסוך לי ולמשרד החינוך קצת סבונים, ובמקום זאת, להשקיע ביצירה ובמילים.. היום נכין הפתעות קטנות ומתוקות שמביעות את התודה לא פחות מקרם לחות.

presents_mainהחומרים:

שאריות בדים צבעוניות

צנצנות קטנות ריקות (עדיף משומשות. גודל של גרבר הוא אידיאלי!)

כפתורים, פרחי נייר, מדבקות סול (מה שיש, לא צריך הכל)

צבעי אקריל+ מכחולים/מברשות קטנות לצביעה

דבק BIG רב שימושי, מספריים

טושי פיינט

ממתקים קטנים למילוי ( סוכריות קטנות, מסטיקים, M&M, לבבות שוקולד)

קצת רפיה

מכתב תודה קטן

presents_materialsההכנה:

בשלב ראשון נכין את הבדים החביבים המונחים מתחת לפקק. לשם כך עלינו לבחור אחת משאריות הבדים שלנו ולצייר עליה, בעט או טוש בהיר, עיגול. אפשר להיעזר במכסה עגול או בצלחת קטנה. היחס בין גודל הפקק לעיגול מוצג בצילום.

presents_step1

לעיגול שציירנו עיגול,  נוסיף "עלי כותרת". אפשר בעזרת הפקק הקטן (של הצנצנת שלנו) או ביד חופשית. זה לא צריך להיות מדוייק. לאחר הגזירה זה אמור להיראות פחות או יותר כך:

presents_step2

נגזור עוד כמה כאלה בהתאם למספר המתנות שאנו צריכים. יש לציין שהבד אינו הכרחי! הוא רק מוסיף קצת צבע וטקסטורה להפתעה…

presents_step3כעת נפנה להכנת הפקקים: יש להחליט מראש איזה פקק הולך עם איזה בד ובהתאם לכך- לקבוע את צבעו העתידי של הפקק. את הפקקים ניתן לצבוע בצבעי אקריל, בטוש פיינט או בהדבקת בד/וושי-טייפ. מה שתבחרו. הניחו להם להתייבש 10 דקות.

presents_step4a

כשהפקקים יבשים נוסיף להם עיטור קטן: פרח, כפתור, מדבקת סול או כל אביזר שטוח אחר. נניח את הקישוט על הפקק המיועד והבד המיועד ונבדוק אם הם משתלבים יחד. כשנהיה שלמים עם ההחלטה- נדביק את הקישוט לפקק בעזרת דבק רב שימושי.

presents_step5כעת נמלא את הצנצנות הקטנות בכל טוב. אם יש לכם מילויים בסוגים שונים- מומלץ להתאים אותם לפקקים ולבדים המכסים אותם..

presents_step6זהו. כל שנותר הוא לסגור היטב את הצנצנות, לכתוב הקדשה מרגשת ולקשור אותה בעזרת רפיה או סרט צבעוני אל הצנצנת.

presents_step7

אחלה מתנה לסופשנה.

בהצלחה!!!

presents_step8

 

 

 

 

 

 

מה אולי יעניין אותך גם

רוצים לקבל מתכוני יצירה מקוריים ישירות למייל?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו רעיונות יצירה שיוציאו החוצה את האמן שבכם!