בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

עוטפים ונהנים

פסח מתקרב ואיתו מסורת או מנהג נתינת מתנות לכבוד החג. אפשר להסכים או לא עם הנושא אבל כשאני נותנת מתנה, פסח או לא פסח, אני אוהבת להשקיע בעטיפה שלה. אין מה לעשות, מתנות זה קצת כמו אוכל. קודם אנחנו "אוכלים" עם העיניים… 😉 לא צריך כשרון גדול או עודף זמן על מנת להפוך כל קופסא או חפץ למקושט ומושך את העין. צריך בעיקר ניירות מעניינים, סרטים וקצת דמיון.

אז מה צריך?
– ניירות עטיפה
– סרטים
– מספריים
– נייר דבק שקוף (סלוטייפ)
– תגיות מקושטות

לנוחיותכם, הקליקו לרכישת חומרי היצירה הנדרשים ליצירה זו, או חלקם ואף תוכלו להוריד ולהדפיס הוראות הכנה של יצירה זו. בשיתוף אתר חומרי היצירה – הוביקס.

ומה עושים?

הפעם בחרתי לעטוף את המתנות "הפוך" והכוונה, במקום שהחלק העליון של המתנה יהיה חלק וחיבור העטיפה יהיה בחלקה התחתון (שלא נראה לעין) בחרתי לחבר את שני קצוות העטיפה ולסגור אותה דווקא בחלקה העליון של המתנה ולהשתמש בחיבור הזה כקישוט. מכיוון שנייר העטיפה שבחרתי להשתמש בו חלק בצדו התחתון השתמשתי בו ע"י קיפול ויצירת פס בצבע אחיד השונה מהדוגמה של נייר העטיפה.

עוד דרך נחמדה לעטוף מתנה דומה לראשונה אך מעט שונה. במקום לקפל רק צד אחד של נייר העטיפה תופסים יחד את שני קצוות ומקפלים אותם יחדיו בצורת אקורדיאון (קיפול אחד פנימה וקיפול אחד החוצה). בצורה זו מתקבל אפקט תלת ממדי נחמד ומרענן.

לאחר הקיפולים נותר רק לקפל את נייר העטיפה משני צידי המתנה ולהדביק עם נייר דבק. אפשר לקשור את המתנות עם סרטים צבעוניים, להוסיף תגית חמודה והופ! אתם מוכנים לחג.

נכון לא מסובך מדי? יופי. אז לעבודה, למלאכה ולעטיפה 🙂

מה אולי יעניין אותך גם