בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

ערכה מעוצבת לסטודנט

האחיינית המקסימה שלי מתחילה בקרוב לימודי עיצוב והחלטתי לפנק אותה בערכה מעוצבת ומשודרגת לסטודנט המתחיל. יכול להיות שסטודנט לפיזיקה היה פחות מעריך את המחווה אבל בקרב חובבי (ובעיקר חובבות) העיצוב והאסטתיקה – השמחה תהיה גדולה..

student_mainהחומרים

student_materialsעפרונות/עטים מסוגים שונים

מחברת  עם כריכה קשה

גליל סוכריות גדול/אריזת טובלרון כתחליף לקלמר

לוח לכתיבה (קליפ-בורד)

מספריים

דבק ביג ג'ל ודבק ביג רב תכליתי

וואשי טייפ מסוגים שונים

ניירות מעוטרים

מנקי מקטרות צבעוניים

חתיכת בד מעוטר

ההכנה

מבחינת הטכניקה- אין פה הרבה מה להסביר. כל חלק בערכה מקבל "שדרוג" ופנים חדשות בעזרת קצת חומרים, דבק וצבע. נעבור אחד אחד: עפרונות

student_step1

כל מה שצריך לשדרוג עפרונות/עטים/טושים הוא גלילי וואשי טייפ מקושטים: מודדים את אורך העיפרון מקצה המחק ועד לתחילת האיזור המחודד וגוזרים חתיכת וואשי בהתאם. את הוואשי מדביקים לאורך העיפרון. 2 פסים מספיקים. אפשר ומומלץ להכין כמה עפרונות עטופים מסוגי וואשי שונים- זה ממש קל ומוסיף המון צבע!

student_step2

הפריט הבא הוא מחברת בכריכה קשה שזוכה בתוספת של רכות וצבע  עם מנקי מקטרות: מכינים בצד כמות נאה של מנקי מקטרות בצבעים שרוצים ודבק ביג ג'ל. מורחים שכבה נדיבה של הג'ל על כריכת המחברת ברוחב כמה סנטימטרים ומתחילים להדביק את מנקי המקטרות בצמידות אחד לשני על גבי הג'ל.

student_step3

ממשיכים בעבודה עד שמגיעים לקצה ובסוף גוזרים את הקצוות באורך המחברת.

student_step4האלמנט השלישי אותו "שידרגתי" היה לוח כתיבה (קליפ בורד) שהגיע בצבע אחיד והוספתי לו קצת צבע וטקסטורה. אני השתמשתי בשארית בד ישנה שמצאתי אבל אפשר גם להשתמש באותה מידה בנייר מעוטר: מודדים את הלוח וגוזרים בד/נייר במידות המתאימות.

student_step5את הבד, יש להדביק עם דבק ביג ג'ל אל הלוח ולהמתין לייבוש. לסיום  יש לגזור את הקצוות המיותרים בשוליים ומסביב לקליפס.

אחרון חביב היה הקלמר המאולתר שהכנתי מגליל ארוך של סוכריות "סמארטיס". את הגליל עטפתי בנייר מעוטר שגזרתי והדבקתי בעזרת דבק ביג רב תכליתי.

student_step6את הפקק צבעתי בטוש פיינט, שיתאים לנייר העטיפה ואת הגליל המוכן מילאתי במכחולים וכלי כתיבה שונים.

student_step7זהו. כל האלמנטים מוכנים. מה שנשאר הוא לארוז אותם יפה ולהעניק לסטודנט שאנו אוהבים.

student_step8בהצלחה!

student_step9

 

 

 

מה אולי יעניין אותך גם

רוצים לקבל מתכוני יצירה מקוריים ישירות למייל?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו רעיונות יצירה שיוציאו החוצה את האמן שבכם!