בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

אבני סתיו- ציור על חלוקי נחל

הגשם הראשון הוא הכי כיפי. יש ריח של סתיו ואוויר קריר ונקי. ומרק. ושלוליות וכל מיני בעלי חיים וחרקים שלא ראינו הרבה זמן צצים פתאום. אפשר לאסוף חלזונות וחיפושיות או לקטוף פטריות ביער ואפשר גם לצייר אותם בבית החמים. היום ניצור ציור על חלוקי נחל ואבנים בטושי פיינט, אקריל ופורצלן.

rocks_mainהחומרים

rocks_materials

אבני גינה חלקות/ חלוקי נחל (ניתן למצוא בטבע, בגינות ליד ביתינו ובחנויות יצירה שונות)

טושי אקריל (דקו)- Edding 4000

טושי פיינט רגילים ומטאליים- Edding 750

טושים לפורצלן (לא חובה)

ההכנה

בשלב הראשון מנקים מעט את האבנים ובוחרים את הצד עליו אנו רוצים לצייר. מתחילים בעיפרון ומחק ומציירים בקווים כלליים את הדמות בה נבחר.

rocks_step1

בשלב הבא נתחיל למלא בטוש את השטחים הגדולים. בשלב זב מומלץ לצבוע בטוש אקרילי (דקו) או בטוש פיינט. מומלץ לחכות מס' דקות לייבוש בין צבע לצבע כדי למנוע ערבוב של הצבעים.

rocks_step2ממשיכים וממלאים באותה הצורה את הרקע (אם רוצים) וכל החלקים הגדולים של האיור. אזורים לבנים אפשר לצבוע בטוש פיינט לבן או בעט תיקון (עט טיפקס).

rocks_step3כשהצבע מתייבש אפשר להמשיך לחלקים העדינים יותר- אפשר לעבור בטוש פורצלן או טוש פיינט דק על קווי המתאר, להוסיף תווי פנים עדינים או עיטורים אחרים לבחירתנו.

rocks_step4ואם סתם בא לנו לעטר אבנים בלי לצייר משהו מוגדר אז פשוט פורסים את כל סוגי הטושים לפנינו ומשתמשים בכל צבע או טוש בצורה חופשית. מומלץ וכיף!

rocks_step5אז צאו אל היער, איספו חרקים ופטריות ואח"כ בבית, עם המרק, שבו לצייר אותם על אבנים. חורף חם ונעים…

rocks_step6

מה אולי יעניין אותך גם

רוצים לקבל מתכוני יצירה מקוריים ישירות למייל?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו רעיונות יצירה שיוציאו החוצה את האמן שבכם!