בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

שולחן חג אביבי

זהו, אי אפשר להתעלם ולהדחיק יותר. מצוידת בטישו ואנטי היסטמינים אני משלימה עם העובדה שהאביב הגיע ו… פסח בא 🙂
השנה ראיתי בעיני רוחי שולחן חג אביבי, צבעוני ומשמח אבל עם טוויסט. מה הכוונה? החלטתי שאעשה הסבה לחומרי היצירה שבחרתי ואשתמש בהם לא בדרך המקובלת. בעצם, אצור מעין "יש מאין" יצירתי ומפתיע והכל בלוק סקנדינבי אופנתי וצבעוניות אביבית ומשמחת. נשמע נחמד, נכון? אז בואו נתחיל.

אז מה צריך?
חוט שעווה
חרוזי עץ
בסיסים לבובות מעץ
חוט יוטה
דיו לחותמות
מכשיר להחתמת אותיות
כרטיסיות
מספריים

ומה עושים?
נתחיל עם החתמת שמות האורחים על גבי הכרטיסיות. בחרתי להשתמש בכרית דיו קטנה על מנת שאוכל לשלוט ביתר קלות במריחת הדיו על גבי החותמת. בעזרת גלגלי השיניים כיוונתי את האותיות, יצרתי שם, טפחתי עליו בעדינות עם כרית הדיו והחתמתי את הכרטיסיה.

 

ועכשיו השלב המפתיע: במקום להניח את הכרטיסיות על השולחן החלטתי להשחיל אותן בתוך בסיסי הבובות מהעץ. ברגע שראיתי שיש בהם חריצים מיד עלה בראשי הרעיון להשתמש בהם כמעין "מחזיקי כרטיסיות". על מנת לקשט אותם ולהכניס אותם לאוירה האביבית והצבעונית של השולחן ליפפתי חוטי כותנה משומנים בחלקם התחתון והשחלתי חרוזי עץ קטנים. בחרתי שלא לצבוע אותם ולהשאירם בצבע העץ הטבעי שמשתלב היטב עם החרוזים והלוק הסקנדינבי.

לסיום בחרתי "לטפל" גם בסכו"ם. השחלתי חוט פשתן דרך חרוזי העץ הגדולים ויצרתי לולאות.
לתוך כל לולאה הכנסתי את הסכו"ם ומשכתי את החוטים לכדי הידוק החרוז אל הסכו"ם. קשרתי את החוטים בקשר פרפר בחלקם העליון של החרוזים וזהו. פשוט, קל ומהמם ביותר 🙂

מאחלת לכולכם חג אביב שמח ומשמח, שפע התחלות, התחדשות בריאה וצמיחה יצירתית ומהנה.

מה אולי יעניין אותך גם

רוצים לקבל מתכוני יצירה מקוריים ישירות למייל?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו רעיונות יצירה שיוציאו החוצה את האמן שבכם!