בלוג יצירה זה בחסות חברת פלדע

מה בינשופי?

  • Pinterest
  • Aol

מלאכות היד חוזרות לחיינו בגדול.  הטרנד היצירתי בעיצומו וגדולים וקטנים, בכל רחבי העולם סורגים, צובעים, רוקמים, תופרים, עושים עבודות נגרות, מדביקים, מציירים ומאיירים. כולנו משתמשים באין סוף של חומרי גלם וגם בחומרים ממוחזרים. אנחנו, אנשי היצירה של פלדע שמחים על כך ומייבאים למענכם את מירב החומרים החדשניים והאיכותיים, שמתאימים לכל גיל וגיל.

כששאלנו מורות ואמנים, "למה רבים מאיתנו חוזרים ליצור" הם ציינו סיבות רבות. שבין היתר נמאס לאנשים לרכוש מתנות או חפצים שיש לכולם, שאנשים אוהבים לעצב דברים מיוחדים בעצמם, לביתם, לחדרי הילדים, לפינות העבודה ומתנות לאהובים. שכמו הבישול יש משהו מאוד אישי בלהכין דברים בעצמנו, להשתמש בהם או להעניק אותם במתנה. גם אנחנו בפלדע חשים בכך ויש דרישה רבה לחומרים נעימים, מיוחדים, כאלה שאפשר ליצור מהם עבודות מורכבות ולקישוטים.

המורות והיוצרים הסבירו לנו עוד משהו על תהליך היצירה, ושאיתו תוכלו להזדהות. כפי שכולנו יודעים, אנחנו חיים בסביבה מודרנית ומאוד מאוד רועשת. אנו עובדים שעות רבות, החיים שלנו לחוצים ואת הזמן הפנוי שלנו אנו מבלים למול הטלוויזיה או המחשב. בתהליך היצירה אנו חווים איזשהו שקט. כשאנו יוצרים אנו נותנים דרור לעצמנו ומאפשרים לידיים שלנו להוביל אותנו. באמצעות מלאכות היד אנו חוזרים לילדות, לזמן התמים שבו יצרנו מכל דבר שהונח לפנינו ונהנינו עד מאוד.

בזכות הפייסבוק והאתר של פלדע אנו מקבלים מכם המון שיתופים. משפחות רבות מספרות לנו שהן שבו ליצור ביחד כי זמן היצירה הוא כמו זמן הארוחה המשותפת. שבזמן הזה הם מוצאים זמן כיפי לשוחח, להשתובב ולהיות ביחד, כל זאת ללא הפרעות הטלווזיה ואמצעי הטכנולוגיה. קבוצות של יוצרים פוגשים את אנשי פלדע ומספרים לנו בכיף גדול על חדוות היצירה המשותפת. על הכיף שהם חשים בבחירת החומרים, הצבעים, בהתייעצות ובעצם ההנאה מהחפצים שהם יוצרים.

בשל מגוון מלאכות היד ואינסוף חומרי היצירה יכול כל אחד מכם למצוא את אפיק היצירה המתאים לו. בימינו קל יותר ללמוד את המלאכות ולקבל רעיונות משום שביו-טיוב ובאינטנרט יש מאות ואלפים של סרטוני הדרכה, ועוד מאות רבות של בלוגים העוסקים ביצירה.

פלדע, אחת מהחברות הוותיקות בישראל שמחה על הטרנד המתפתח וממשיכה לעשות את מה שהיא עושה שנים רבות. אנו ממשיכים לייבא בעבורכם חומרי יצירה איכותיים ומקדמים יצירה מכל מגוון חומרי הגלם האפשרי, מחומרים קנויים ובשילוב של חומרים ממוחזרים, מפלסטיק, קרטון, טקסטיל ומכל מה שעולה לכם בראש.

למענכם יצרנו את "ינשופי" הבלוג של פלדע. כותבי מערכת ינשופי יתנו לכם רעיונות והשראה לדברים שתוכלו לעשות בעצמכם. איתנו תוכלו להתייעץ, לשאול שאלות, לשתף ברעיונות ולהעשיר אותנו. בזכות הקשר אתכם נלמד מה מעניין אתכם ונעזור לכם להמשיך וליצור, למענכם ולכל מי שאתם אוהבים.